Jaunumi

02 Mar 2018

Kailfoto – kādēļ nē?!

Lai arī cik strauji mūsdienās viss attīstas, viena lieta nemainas – aizspriedumainība. It sevišķi mazajā Latvijā, kur lielākā daļa cilvēku ir auguši pēc vecāku mācītās mentalitātes, kas, protams ir labi, taču pasaule ir daudz plašāka, cilvēkiem vajadzētu uzdrīkstēties vairāk un kritizēt mazāk. Šoreiz nerunāsim par tendencēm kā zilo lūpukrāsu, kas atgriezusies modē, gliterotām matu saknēm (yes, it’s happening) vai mūzikas gaumi, bet gan par sievietes ķermeņa atkailināšanu bildēs.

Gandrīz katra Holivudas un pat dažas pašmāju slavenības ir pozējušas uz žurnāla vākiem puskailas, kā arī Instagram ir pilns ar sieviešu selfijiem piesedzot minimālo vannas istabas spogulī. Bet, kad nonākam līdz profesionālai fotosesijai ar pikantu noskaņu, sievietes bieži baidās no citu nosodījuma, publicējot šādas bildes vai tikai pozējot. Šī iedomu barjera, ka tikai slavenībām vai fitnesa ideālo augumu īpašniecēm tas ir pieņemami un mums – parastajām “mirstīgajām” sievietēm tā nevajadzētu atkailināties citu priekšā.

Pirmkārt, ja tev nepatīk savs augums un nejūties ērti to iemūžināt, tas ir pirmais solis – to mainīt. Otrkārt, pārliecināta sieviete mīlēs savu augumu vienalga ko citi domā. Un iemūžināt savu ķermeni tā skaistākajā laikā, kad jūtamies labi un seksīgi – ir grēks nedarīt.  Mūsu ķermenis ir dabas dots, kādai vairāk kā dabas dots un citai arī spēka un sviedru izpelnīts savā labākajā – taču tas ir mūsu. Un, ja vēlamies iemūžināt sevi pilnībā – tad kādēļ to nedarīt profesionāli? Un, ja esam apmierinātas ar rezultātu – tad, lai pasaule skatās un apbrīno. Tavs ķermenis – Tava izvēle!

 

Lai ir ko vecumdienās atcerēties! 😉 

monta

Atstāt komentāru


Vai tu jau mums seko Facebook?
Pievienojies un uzzini aktuālākos jaunumus!