Jaunumi

27 Mar 2018

Vai pasūtīji brokastis pie “Tifānijas”?

Katra sieviete vismaz reizi mūžā ir redzejusi Odrijas Hepbērnas eleganto stilu, kas atpoguļojas filmā “Brokastis pie Tifānijas”. Un daļa, tāpat kā es, ir sapņojusi padzīvot kādu laika sprīdi šajā filmā – tās šarmā, izteikti eleganto apģērbu apvijumā, idealo matu sakārtojumu un glauno ballīšu laikā. Kad vīrieši bija gatavi likt savu žaketi pa virsu peļķei, lai lolotā dāma pārkāpjot to, nesasmērētu kurpes. Tagad to sauktu par muļķīgu un nevajadzīgu pasākumu – tajā laikā, tās bija manieres.

Taču nav nepieciešams atgriezties laikā vai maģiski nokļūt kādā filmā – sieviešu elegance nekur neizzudīs, to var radīt jebkura – jebkurā laikā. Ja vēlies sajust šo maģisko Odrijas tēlu sevī – vienas dienas pastaiga pa pilsētu gaumīgos apģērbos, iemūžinot savu tēlu – varbūt atklāsi sevī vēl neredzētu pusi.

Fotosesijai ir sava noslēpumainā puse – procesa laikā atklājam sevī ko tādu, kas ikdienā iespējams ir apspiests steigā vai ierobežots citu domu dēļ – ta var būt sievisķīga puse, koķetīgā, drosmīgā, trakā, pat jukusī – jo vairak, jo labāk!

 

 

monta

Atstāt komentāru


Vai tu jau mums seko Facebook?
Pievienojies un uzzini aktuālākos jaunumus!