Jaunumi

29 Mar 2018

Viena diena bez steigas

Latvija ir salīdzinoši maza valsts, esam mazs iedzīvotāju skaits un vēl mazāk sievietes – taču ar visu mazo skaitli – ir tik daudz spilgtas personības. Latviešu sievietes nebaidās parādīt savu stilu, izpausties rotās, matu krāsās un pašu darinātās rotās. Mūsos katrā mīt sava modes dāma – kādai tas var būt minimālisms, citai košākās krāsas, kas pieejamas. Ir fashionistas, kas velkās jaunākos un populārakos trendus un ir sievietes, kuras izkopušas savu personīgo stilu, pilnveidojot to un veidojot ko unikālu.

Instagrams ir kā modes žurnāls, pavērojot bildes, stilus – bet kas ir tas, kas piesaista visvairāk? Kvalitatīvas bildes! Viena fotosesija ar 100 skaistām bildēm pietiks ilgam laikam.

Šis moodboard ir iedvesmots no Vogue fotosesijām – New York stila atmosfēra, attieksme, stils, pārliecība, sievišķīgums. Pilsētas ritms, nesteidzīgie momenti, kad ļaujamies vienatnē domām ar sevi, atslēdzamies no problēmām un baudam vienaldzības mirkļus. Tikai Tu, savā iemīļotajā kreklā un plēstajos džinsos, noskaties uz ielu kā visi skrien savā steigā, aizmirstot izbaudīt siltos saules starus uz sejas. Apkārt ir plaša telpa, jūties brīvi un neiesprostota. Šķiet laiks apstājas un ir tikai mīļākā dziesma fonā, kas liek sajusties rotaļīgi un brīvi. Domā vai palasīt kādu gramatu vai apgulties saulē ar kājām pret sienu un turpināt nedarīt neko svarīgu un atceries, ka laimei daudz nevajag. To kā jūtamies – mēs nosakam pašas.

 

 

Vai tā varētu būt Tu?

monta

Atstāt komentāru


Vai tu jau mums seko Facebook?
Pievienojies un uzzini aktuālākos jaunumus!